Партія - це люди!

Партія – це люди!

Микита Соловйов

Микита Соловйов

Голова Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Юрист та бізнес-консультант. Ідеолог і головний мозок осередку. Попри деяку занудність, зібрав навколо себе шалено енергійну команду.

Марина Бобонець

Марина Бобонець

Заступниця голови Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Підприємиця. Обіймає посаду заступника голови Харківського осередку від самого початку. Якщо Микита — мозок осередку, то Марина — серце. Кожна людина в осередку знає, що коли щось сталося — йди до Марини.

Олександр Шевченко

Олександр Шевченко

Заступник голови Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Понад 10 років веде бізнес у сфері торгівлі. З 2004 року бере активну участь у громадсько-політичному житті Харкова та України. У 2013–2014 роках був співкоординатором харківського Євромайдану. Тож він знається як на житті бізнесу, так і на політиці.

Анастасія Гаєва

Анастасія Гаєва

Івентовік

Фізик, викладачка. Коли щось відбувається в осередку, то Настя там точно є. Вона або організаторка, або ведуча, або фотограф, або все й одразу. А ще вона організаторка неофіційних посиденьок, бо знає: добре не там, де багато роботи, а там, де тебе сприймають таким, як ти є.

Олександр Веприк

Олександр Веприк

Бек-енд Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Програміст, активіст. Знає, що ніщо не дається задарма, а досягти висот можна лише власними зусиллями. Усі свої численні хобі вивчає досконально. Так само Сашко поводиться і в осередку — робить все можливе і неможливе задля розвитку осередку та партії, зокрема є одним з основних донаторів.

Олексій Свід

Олексій Свід

Прессекретар Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Чи не єдиний в осередку фаховий політолог. Багато років брав участь у виборчих штабах різних партій та у роботі ГМ “Опора”. Тож знається на виборах як ніхто інший. А ще Олексій може довести кожному, що коли ви обрали “життя поза політикою”, то єдиний шанс для вас — жити на безлюдному острові, бо інакше політика прийде до вас.

Олексій Фесенко

Олексій Фесенко

Головний агітатор Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Олексій — надзвичайна людина. Він дуже відповідальний і часто знаходить нестандартні шляхи вирішення проблем, головні з яких — креатив та гумор. Тож коли Олексій береться за роботу, то осередок не тільки впевнений у бездоганному виконанні завдання, а й зацікавлений, як саме це станеться.

Михайло Аксьонов

Михайло Аксьонов

Студент. Активіст Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Це той випадок, коли молодість — перевага. Знається на студентському житті та серйозно займається активізмом. Найемоційніший, але водночас найвпертіший представник команди. Можемо чесно сказати, що такі люди, як він, і є наше майбутнє.

Валерій Богданов

Валерій Богданов

Програміст. Активіст Харківського осередку “Демократичної Сокири”

“Не говори, а роби” — життєве кредо Валерія. Він не любить довгі розмови, проте багато чого робить для осередку. Наприклад, торік встиг побути і спостерігачем, і членом виборчої комісії від нашої партії. І цей сайт робив він.

Ірина Лисікова

Ірина Лисікова

Феміністка Харківського осередку “Демократичної Сокири”

Пройшла шлях від набірниці до комерційної директорки видавництва. Тож вона знає, як працює сучасний бізнес на кожній ланці. І свої знання застосовує для роботи в осередку. Також вона є нашою осередковою консультанткою з питань ЛГБТ+ та фем-тематики.

Олександр Зарайський

Олександр Зарайський

Податковий консультант Харківського осередку “Демократичної Сокири”

18 років відпрацював у податковій службі та вже довгий час консультує з питань реєстрації підприємств, податків тощо. Знає зсередини всі недоліки сучасної податкової служби та має бажання зробити її більш людяною як для бізнесу, так і для самих податківців.

Світлана Фельдман

Світлана Фельдман

Новак. Спеціаліст з незручних питань.

Інженер-фізик, яка чомусь заснувала видавництво. На акціях буває зрідка. Весь час щось уважно читає та задає незручні запитання. Усім. Вважає, що критичне мислення в політиці важливе.

Scroll to top